האקר קליקר [מוד: הרבה כסף]


האקר קליקר - רגיל tayikkiller מזדמנים.

לא נמאס לך מן הקליקים? אז אתה אוהב את המשחק הזה: תוכלו לשחק את התפקיד של האקר טירון מי יכול לפרוץ תוכניות בית הספר, אתרי אינטרנט, בסיסים צבאיים ובנקים. בכוחו ללמוד עשרות שפות תכנות תוך שעות ספורות, לשלוט בכל עושרו של העולם ולהיות האקר המבוקש ביותר בעולם. זה רק כדי לקבל את כל מה שאתה צריך ללחוץ על המסך, לאסוף bitcoins ולהשיג שיפורים על המוח שלהם ואת המחשב. אבל אחרי הכל, אנחנו, את האוהדים נלהב של גיבורי הקש ולא להפסיק Knight, זה לא יהיה קשה!

שחרור מוכן אונו גאסאי (אוהדת אופרה)

מה חדש:

Mod נוסף.

תיאור אופנה:

פרסום מנותק, כאשר קניות בקטע חנות החנות לא ירידה, אבל עלייה.

כדי להתקין גרסה מעודכנת של קובץ ה- APK, עליך להסיר את הגרסה הקודמת (המקורית). זה מסיר את כל הנתונים שלך (רמת הפיתוח, שימור ההתקדמות הכוללת של המשחק).

כל שינוי של קובץ ה- APK מפר את היכולת לסנכרן את תהליך המשחק עם שירותי Google ורשתות חברתיות (בפרט, עם Facebook). כרזות שהוכנסו "androeed.ru" לא משפיעים על זה בכל דרך שהיא.

כדי לשנות את ה- APK יש סינכרון, יש צורך:
1. ב Lucky Patcher להתקין את מערכת התיקון (אתה צריך זכויות ROOT) על ידי הפעלת התוכנית ובחירה כלים> אנדרואיד תיקונים -> לבחור את שני הפריטים הראשונים -> תיקון)
2. לאסוף את mod עם החתימה המקורית ולהתקין אותו.

מידע רשמי
גודל (Google Play):

תלוי במכשיר
Android נדרש:
4.1 ומעלה
התקנות (Google Play):
500 000-1 000 000
דירוג (Google Play):
4
סך כל הדירוגים (Google Play):
9723
יש תוכן בתשלום

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 60 = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map