משאית סימולטור אירופה [Mod: נעולים]


משאית סימולטור אירופה - סימולטור של נהגים, גזעים 3D על משאיות.

עייף של סימולטורים חניה? אתה רוצה לראות את הכביש האמיתי? אז, במקום לקבל מאחורי ההגה ולבחור משימה עבור עצמך. משלוח מטענים לערים רבות ולהיות משאית אמיתית! אתה מחכה לנוף יפה, שינוי מציאותי של יום ולילה, גרפיקה יפה פיזיקה אמין, כמו גם מערכת של נזק. הבחירה זמינה כמו רבים כמו 10 סוגים של משאיות ו 11 סוגים של קדימונים. אל תשכח לתפוס את מפלצת הברזל שלך, כי אין דבר גרוע יותר מאשר להיתקע באמצע השדה ללא בנזין!

שחרור מוכן דימאסיק

תיאור אופנה:

כל המשאיות אינן נעולות

כדי להתקין גרסה מעודכנת של קובץ ה- APK, עליך להסיר את הגרסה הקודמת (המקורית). זה מסיר את כל הנתונים שלך (רמת הפיתוח, שימור ההתקדמות הכוללת של המשחק).

כל שינוי של קובץ ה- APK מפר את היכולת לסנכרן את תהליך המשחק עם שירותי Google ורשתות חברתיות (בפרט, עם Facebook). כרזות שהוכנסו "androeed.ru" לא משפיעים על זה בכל דרך שהיא.

כדי לשנות את ה- APK יש סינכרון, יש צורך:
1. ב Lucky Patcher להתקין את מערכת התיקון (אתה צריך זכויות ROOT) על ידי הפעלת התוכנית ובחירה כלים> אנדרואיד תיקונים -> לבחור את שני הפריטים הראשונים -> תיקון)
2. לאסוף את mod עם החתימה המקורית ולהתקין אותו.

מידע רשמי
גודל (Google Play):

תלוי במכשיר
Android נדרש:
2.3 ומעלה
התקנות (Google Play):
10 000 000-50 000 000
דירוג (Google Play):
4.1
סך כל הדירוגים (Google Play):
235913
יש תוכן בתשלום

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 84 = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map