שביתה ראשונה: שעה אחרונה [Mod: Unlocked]


שביתה ראשונה - אסטרטגית גיאופוליטיים חדשה בקנה מידה הגדולה שבו אתה צריך לבחור אחת המעצמות הגרעיניות הגדולות בזירה הפוליטית של העולם, כדי לעשות כל מאמץ כדי לקחת את המקום המוביל בעולם. איך עושה את זה תלוי בך, לנהל מדיניות של בלימה או תוקפנות, לפתח תעשייה ומדע או להמר על הזרועות, הרחבת שטחה לנהל משא ומתן או פשוט לכיד האזור, במשחק הזה כל האמצעים, אך יש לזכור, יזם סטודיו אולפן קרייטיב Feinheit GmbH, יצרה מודל מציאותי של העולם, כל צעד וההחלטה יהיה תלוי מאוד על ההצלחה שלך, אתה צריך לחשוב דרך מהלכים רבים קדימה.

המשחק יש גרפיקה מעולה, פסקול נבחר יפה, קל להבין שולט, משחק ממכר עם דינמיקה משחק ייחודי, שבו אתה יכול להרגיש כמו שליט העולם.

שחרור מוכן אונו גאסאי (אוהדת אופרה)

מה חדש:
  • מסך שחור קבוע במכשירים עם Android 8.0;
  • הוסר הרשאות מיותרות.
תיאור אופנה:

כל המדינות ואת superweapons פתוחים.

כדי להתקין גרסה מעודכנת של קובץ ה- APK, עליך להסיר את הגרסה הקודמת (המקורית). זה מסיר את כל הנתונים שלך (רמת הפיתוח, שימור ההתקדמות הכוללת של המשחק).

כל שינוי של קובץ ה- APK מפר את היכולת לסנכרן את תהליך המשחק עם שירותי Google ורשתות חברתיות (בפרט, עם Facebook). כרזות שהוכנסו "androeed.ru" לא משפיעים על זה בכל דרך שהיא.

כדי לשנות את ה- APK יש סינכרון, יש צורך:
1. ב Lucky Patcher להתקין את מערכת התיקון (אתה צריך זכויות ROOT) על ידי הפעלת התוכנית ובחירה כלים> אנדרואיד תיקונים -> לבחור את שני הפריטים הראשונים -> תיקון)
2. לאסוף את mod עם החתימה המקורית ולהתקין אותו.

מידע רשמי
גודל (Google Play):

תלוי במכשיר
Android נדרש:
4.1 ומעלה
התקנות (Google Play):
50 000-100 000
דירוג (Google Play):
4.3
סך כל הדירוגים (Google Play):
7276
תוכן בתשלום חסר או חסר נתונים

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 31 = 35

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map