עידן המלחמה [Mod: Unlocked]


עידן המלחמה / - אסטרטגיה מקיר לקיר.

בשלב זה המשחק הזה היה מאוד פופולרי אהוב, ואנחנו יכולים לומר שזה היה הראשון להיות משחק בז'אנר "קיר לקיר". כאן תוכלו הפקודה צבא קטן, אשר יש לשלוח מבסיס שלה להרוס את בסיס האויב. המאפיין המרכזי של אסטרטגיה זו הוא ניסיון לשלב כמה תקופות. אתה תצווה מאנשים פרימיטיביים עם אבנים וחניתות, פרשים ואבירים, ואפילו חיילים וטנקים מודרניים. להתפתח ככל שאתה התקדמות, להתחזק ולהתגבר על כל מפקד על המסע שלך.

שחרור מוכן דימאסיק

תיאור אופנה:

כל נעולים

כדי להתקין גרסה מעודכנת של קובץ ה- APK, עליך להסיר את הגרסה הקודמת (המקורית). זה מסיר את כל הנתונים שלך (רמת הפיתוח, שימור ההתקדמות הכוללת של המשחק).

כל שינוי של קובץ ה- APK מפר את היכולת לסנכרן את תהליך המשחק עם שירותי Google ורשתות חברתיות (במיוחד עם Facebook). כרזות שהוכנסו "androeed.ru" לא משפיעים על זה בכל דרך שהיא.

כדי לשנות את ה- APK יש סינכרון, יש צורך:
1. ב Lucky Patcher להתקין את מערכת התיקון (אתה צריך זכויות ROOT) על ידי הפעלת התוכנית ובחירה כלים> אנדרואיד תיקונים -> לבחור את שני הפריטים הראשונים -> תיקון)
2. לאסוף את mod עם החתימה המקורית ולהתקין אותו.

מידע רשמי
גודל (Google Play):

תלוי במכשיר
Android נדרש:
2.3 ומעלה
התקנות (Google Play):
10 000 000-50 000 000
דירוג (Google Play):
4.3
סך כל הדירוגים (Google Play):
233591
יש תוכן בתשלום

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map